InstaBIZ

“Disa gjëra i humba”, çfarë shkruan  Bora Zemani për vitin që lamë pas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:18 - 01/01/22 |
Opi Nion

Prezantuesja Bora Zemani ka ndarë në rrjetin social Instagram një bilanc të shkurtër (nëse mund të quhet I tillë) për vitin që lamë pas. Në qendër të vëmendjes së fundi për raportin e saj me Donaldin dhe sjelljen e këtij të fundit brenda shtëpisë, në mesazhin e saj Bora lë vend për dyzime, ndërsa shkruan se disa gjëra I humbi e disa të tjera i fitoi, apo kur shkruan për emocione të forta.

“Iku edhe nje vit i gjatë… Ne 365 dite disa gjera i humba, disa i fitova. Disa ditë ishin të shëmtuara disa te tjera shume te bukura. Por ishte nje vit nga i cili kam mësuar dhe jam rritur shumë! Nje tjeter vit qe me provoi se pranë vetes kam shumë dashuri.

Nje vit qe më shpërbleu për shume sakrifica që kam bërë në punën time. Nje vit instensiv, një vit me emocione te forta, por mbi te gjitha nje vit qe me beri te vertetoj edhe nje here se te qenit mirenjohes per gjithçka ke, të bën të jetosh i lumtur! Vit te mbare per te gjithe ju! Gezuaaaar”, shkruan Bora./Opinion.al

 

 

Pas