Aktualitet

Digjet pas mesnatës një makinë në Divjakë, policia jep detajet e paraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:29 - 22/06/22 |
Opi Nion

Një automjet është përfshirë në flakë në Divjakë. Ngjarja ka ndodhur disa minuta pas mesnatës në lagjen “9 nëntori”.

Sipas uniformave blu, zjarri ka rënë në një automjet tip “Suzuki”, në pronësi të shtetasit L. K., banues në Delvinë.

Ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Më datë 22.06.2022, rreth orës 00:50, në lagjen “9 nëntori”, Delvinë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Suzuki”, në pronësi të shtetasit L. K., banues në Delvinë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas