Kronikë

Digjet gjatë natës makina e gardianit të burgut (Emri)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 19/01/20 |
Geljano Fataj

Është djegur gjatë natës një automjet në lagjen “Nënë Tereza” të qytetit të Lezhës.

Sipas policisë lokale automjeti është në pronësi të Nikoll Prenga, gardian në burgun e Shënkollit.

Automjeti është djegur plotësisht ndërsa nga hetimet e para dyshohet për një zjarrvënie të qëllimshme.

Megjithatë policia vijon hetimet dhe dyshohet se ky veprim të jetë një paralajmërim për gardianin e burgut./ Opinion.al

Pas