Kronikë

Dhunon dhe kanos me thikë bashkëshorten dhe vajzën, pranga 46-vjeçarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:57 - 27/08/20 |
el ida

Një 46 vjeçar është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Policia njofton se 46 vjeçari me iniciale D. A., ka kanosur me thikë si dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj dy pjesëtarëve të familjes së tij.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprën penale “Dhunë në familje”./Opinion.al

Pas