Kronikë

Dhunoi babain dhe e kërcënoi me thikë, arrestohet i riu në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:01 - 26/10/20 |
Al Do

Një i ri është arrestuar nga policia në Elbasan pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Burime zyrtare bëjnë me dije se në pranga ka rënë një 26-vjeçar me iniciale B .H, banues në Elbasan.

Ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me thikë babin e tij.

Blutë e Elbasanit njoftojnë gjithashtu se janë arrestuar edhe dy persona të tjerë.

Një 33-vjeçar, banues në fshatin Valas, për vjedhje dhe një 26-vjeçar banues në fshatin Stravaj, Prrenjas, pasi u kap duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur./ Opinion.al

Pas