Aktualitet

Dëshmia, Tire Alldervishi nuk u mjaftua me paratë e vajzës së pacientes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 14/01/21 |
Opi Nion

“Stop” publikon sonte të tjera detaje nga rasti makabër i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishi, që me aktin e saj korruptiv dhe abuzimin me pacienten 55 vjecare, prej ditësh po mban pezull prej ditësh vëmendjen e opinionit publik.

Vajza të ndjerës tregon se çfarë ka ndodhur që nga momenti i publikimit të rastit, duke sjellë edhe dëshminë e re, që ka mësuar më vonë, se Tirja nuk mjaftohej me parate, që i zhvaste asaj.

E reja tregon, sesi mundi t’i bëjë paratë vetëm që e ëma t’ia dilte betejës me sëmundjen, ndërsa flet edhe për pengun, tani që njeriu më i shtrenjtë për të, nuk jeton më.

Për më shumë detaje, mos humbisni puntatën e sotme të emisionit ‘stop” në orën 20.10 në ekranin e TV Klan./ Opinion.al

Pas