InstaBIZ

Demi Moore tregon çdo detaj nga martesa me Kutcher: E penduar për…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:32 - 20/09/19 |
xhu lia

Në librin e saj aktorja Demi Moore ka rrëfyer gjithçka lidhur me sekretet dhe të pathënat e jetës. Ndër të tjera ajo ka treguar sesi ka zbuluar tradhtinë e ish-bashkëshortit Ashton Kutcher dhe ato çfarë ka ndjerë pas këtij momenti.

Më tej ajo është shprehur se “ishte ndjerë nën presion për të pasur raport tresh” me Ashton, pasi dëshironte të dukej një bashkëshorte tip dhe gazmore.

“Është diçka për të cilën jam penduar shumë më vonë. Ishte një gabim”, – ka shkruar ajo. Ata kanë qëndruar për 8 vite të martuar ku Ashton e ka tradhtuar dy aktoren.

Në libër ajo përshkruan edhe një abort që ka patur në fillimet e lidhjes së tyre, ndërkohë që shtatzënia kishte avancuar në muajin e gjashtë./Opinion.al/

Pas