InstaBIZ

Foto/ Me flokë të gjata dhe kaçurela, kështu dukej Edi Rama vite më parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:54 - 20/09/19 |
xhu lia

Ka qarkulluar gjatë ditës së sotme në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet Kryeministri Edi Rama shumë vite më parë.

Në këtë foto Rama është me flokë të gjata dhe me kaçurela. Gjithashtu ajo që bie në sy është veshja e tij, ku shfaqet me një palë pantallona të bardha dhe  një bluzë të zezë si dhe atlete të bardha.

Pamja e tij ka ndryshuar mjaft ndër vite duke u dukur mjaft ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim sot./Opinion.al/

 

Pas