Aktualitet

Delegacioni i Kongresit Amerikan takim me Bashën, e pranishme dhe Kim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 14/10/21 |
el ida

Një delegacion i Kongresit Amerikan pritet të ketë sot një takim me kryetarin e PD Lulzim Basha. Sikurse mësohet nga News 24, takimi do të mbahet në orën 15:00, ku e pranishme do të jetë edhe Ambasadorja Yuri Kim.

Kujtojmë se ky takjm vjen në një klimë politike të trazuar brenda Partisë Demokratike, pas largimit nga Basha të zotit Berisha nga grupi parlamentar i kësaj force./Opinion.al

Pas