Te Fundit

Dekretohet Manjani, ikën Nasip Naço


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:36 - 10/11/15 |
b.f

Kryhet rrokada në Ministrinë e Drejtësisë. Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekretuar në mbrëmje shkarkimin e Ministrit të Drejtësisë Nasip Naço dhe ka dekretuar si Ministër të ri propozimin e qeverisë Ylli Manjani. Dekretim që vjen vetëm një ditë pas ministri Naço dha dorëheqjen.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas