-Jetë dhe Stil

Ja 15 shenjat kur ai të trajton me respekt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 10/11/15 |
root

Respekti është shumë i rëndësishëm në një marrëdhënie. Por si ta kuptoni që partneri juaj iu do dhe iu respekton shumë. Elite Daily tregon 15 shenjat e një partneri shumë të kujdesshëm karshi jush

 1. Ai ju jep vëmendje që në momentin kur zgjohet nga gjumi.
 2. Kur ai të ushqen jo vetëm shpirtin por edhe mendjen.
 3. Atij i pëlqen të të befasojë gjithnjë.
 4. Ai shpenzon kohë me ty sepse ashtu dëshiron jo sepse ndihet i detyruar.
 5. Kur ai bën plane dhe ti je pjesë e tyre.
 6. Ai konsultohet me ty përpara se të marrë vendime të mëdha.
 7. Kur nuk të gënjen për asgjë.
 8. Të thotë je shumë e bukur edhe kur ndihesh shumë keq.
 9. Ai të tregon për ngjarjet e ditës së tij dhe të pyet për gjërat e tua.
 10. Kur të thotë të dua, edhe kur ti e di shumë mirë këtë gjë.
 11. Kur ndan gjithcka me ty dhe të jep pjesën më të madhe.
 12. Ju bën të ndiheni e sigurt
 13. Kur mban premtimet e tij
 14. Hera e vetme kur të bën për të qarë është për gjëra të lumtura.
 15. Të bën të ndihesh një grua e vërtetë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

  Pas