Sport

De Biasi thërret Rei Manaj për ndeshjet miqësore dhe i jep fund “konfliktit”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:03 - 21/10/15 |
b.f

Është mbyllur në paqe, “konflikti” i mesazheve mes trajnerit të Kombëtares sonë Gianni De Biasi dhe futbollistit Rei Manaj. Vetë De Biasi ka pranuar se do ta grumbullojë futbollistin e Interit në ndeshjet miqësore të Kombëtares që do të zhvillohen në nëntor, çka do të thotë se të dy u kanë dhënë fund keqkuptimeve të krijuara mes tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas