InstaBIZ

Kush është Bleona?! E zbuloni në Hype


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 21/10/15 |
root

Kënga “Take You Over” të cilën e promovoi për herë të parë në emisionin “Opinion”, duket se i ka sjellë shumë fat këngëtares, Bleona Qereti. Ajo do të jetë në kopertinën e revistës “Hype” për muajin nëntor. Padyshim që kjo është një arritje për Bleonën dhe karrierën e saj.. Go Bleona!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas