Te Fundit

Mbytet nje varkë,zhduket një peshkatar në Bunë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:31 - 21/10/15 |
b.f

image

 

Mbrëmjen e sotme nje varkë me dy peshkatarë është mbytur në lumin Buna në Shkodër. Mësohet se njëri prej peshkatarëve që ka mundur të shpëtojë është 59 vjeç me iniciale I.V.

Nuk dihet ende  fati i peshkatarit tjetër. Në vendngjarje kanë mbërritur grupet e kërkimit dhe kanë nisur punën për gjetjen e peshkatarit të zhdukur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas