Te Fundit

Shqiptarët zgjedhin të fluturojnë nga Shkupi dhe Prishtina: Tirana më e shtrenjta!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:57 - 21/10/15 |
b.f

Për të fluturuar drejt vendeve perëndimore, shqiptarët parapëlqejnë aeroportin e Shkupit, Prishtinës dhe Podgoricës, përballë aeroportit “Nënë Tereza”. Perse cmimet e biletave të rezervuara online për të njëjtat fluturime, shfaqin diferenca të dukshme?

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas