Te Fundit

Ornela Zholaj: Në Shqipëri kompanitë low cost tremben


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:45 - 21/10/15 |
b.f

Pas mbylljes së kompanisë “Belle Air”, në Shqipëri kanë qenë më shumë se 20 kompani ajrore të interesuara për të hyrë në treg. Por çmimet e larta, të krahasueshme me ato të Londrës, i detyruan ato të heqin dorë”. Kështu është shprehur Ornela Zholaj, përfaqësuese e “Global Travel” duke pohuar që në Shqipëri kompanitë low cost tremben. Nderkohë, aeroportet e tjera, iu ofrojnë lehtësira ekonomike në operim.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Shume e drejte! Por politika shqiptare nuk e do vendin e vete dhe ndaj i shet interesat e tij per 2 leke.

Pas