InstaBIZ

Armina Mevlani siç nuk e keni parë kurrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:38 - 22/10/15 |
root

 

Armina Mevlanin jemi mësuar ta shohim gjithnjë të kuruar dhe në formë të shkëlqyer fizike. Në Snapchat modelja dhe fashionistja e njohur ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet me flokët me bigudina. Edhe me to në kokë Armina duket në formë të shkëlqyer.

imageimage

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas