InstaBIZ

Dalin në shitje fotot nudo të JolieBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:32 - 02/09/15 |
root

Këto fotografi bardh e zi janë të papublikuara më parë, por në to shfaqet aktorja hollivudiane, Angelina Jolie. Ky set fotografik është realizuar nga fotografja Kate Garner, kur Angie ishte vetëm 20 vjec.

As you've never seen her before: Rare black and white photographs of a naked Angelina Jolie at aged 20 have gone on sale at London gallery for £1800 

Galeria ” London’s Zebra One”, është ajo që ka nxjerrë në shitje fotot e aktores së mirënjohur dhe cmimi për to ka kapur shifrën e 1800 paund.

Angelina, who turned forty this year, flaunted her angular physique as she gazed towards the camera in a sultry fashion in pictures taken twenty years ago

Twenty years later: Angelina, pictured in 2014 in London at the Maleficent photo call, is still one of the most beautiful women in Hollywood

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas