InstaBIZ

Dafina Zeqiri provokon keq, shikoni çfarë bën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:36 - 19/09/18 |
b.f

Mund të them padyshim se kjo verë ka qenë totalisht e Dafina Zeqirit.

Këngëtarja seksi ka qenë mjaft aktvie si me projektet e reja po ashtu dhe me koncertet.

Gjithsesi nuk ka dyshim që Dafina, nuk kursehet për t’u bërë kryefjalë e titujve rozë me fotot sa provokuese apo me kërcimet mjaft sensuale me video në Instagram.

Së fundmi Dafina na ka çmendur të gjithëve! Teksa ka qenë duke pushuar Dafina ka hedhur  bluzën e saj dhe duket gjysmë nudo dhe fillon të kërcejë.

E sigurt që fansat janë çmendur pasi kanë parë këto pamje.

Pas