InstaBIZ

S’ka më dyshime! Orinda i zuri vendin, Nevina Shtylla merr këtë program


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 19/09/18 |
b.f

Sezoni i ri televiziv është shoqëruar me një sërë lëvizjesh të moderatorëve në televizione

Një lëvizje për të cilën është folur shumë ishte edhe ajo e Orinda Hutës, e cila tashmë është në TVKlan.

Orinda Huta do të moderojë emisionin “Jo vetëm modë”, emision i cili sezonin e kaluar është moderuara nga Nevina Shtylla.

Po me Nevinën çfarë do të ndodhë?

Ashtu siç ishte folur ditë më parë, Nevina do të jetë pjesë e “Procesit Sportiv” në krah të Edi Manushit.

Është Fjoralba Ponari ajo që ka publikuar një foto në të cilën shkruan: Ëndrra e Manushit u plotësua, një bionde dhe një brune.

Pas