InstaBIZ

Dafina Zeqiri poston fotografinë e Noizyt, në natyrë e pranë zjarrit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:54 - 19/10/18 |
el ida

Dafina dhe Noizy duket se kanë filluar xhirimet për videoklipin e bashkëpunimit të tyre. Në bazë të postimeve që kemi parë  artistët duket se janë në të njëjtin vend.

Ata shihet që kanë kaluar kohë në natyrë, e madje edhe kanë ndezur një zjarr. Dafina ka postuar një fotografi të reperit, të cilën të dy e kanë shpërndarë në Instagramet e tyre.

Për publikimin e këngës së tyre dhe pse flitet prej kohësh, akoma nuk kemi një datë të caktuar.

 

Pas