Aktualitet

Covid -19 i merr jetën një tjetër mjeku


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:30 - 20/02/21 |
Opi Nion

Mjeku Petro Shamo është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare pasi ishte prekur nga koronavirusi.

Ish-shefi i repartit infektiv ndodhej i shtruar në spital prej 5 ditësh, por gjendja e tij është rënduar së fundi dhe nuk ja ka dalë ta fitojë betejën me Covid-19./Opinion.al

Pas