Aktualitet

Ciljeta shpërthyese në klipin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:40 - 28/11/15 |
b.f

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga pritet të publikojë së shpejti  këngën dhe klipin e saj më të fundit me titull “Big Booty”. Ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më seksi se asnjëherë tjetër. Ndërkohë kënga i është besuar Elgit Dodës, ndërsa stilin e saj  në klip këngëtarja ja ka besuar  stilistit Joni Peçi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas