InstaBIZ

Çiljeta poston videon nostalgjike, këngët që u kthyen në himnim e dashurive të humbura


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 07/09/18 |
b.f

Çiljeta Xhilaga, është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Gjithmonë aktive në karrierën e saj, ajo ka arritur të bëjë këngë të cilat janë kthyer në hite. Së fundmi ajo është kthyer pas në kohë, duke publikuar dy këngë të cilat mesa duket ajo i ka të preferuarat e saj.

Bëhet fjalë për baladën “Dorëheqja” që ajo e këndoi në “Top Fest” shumë vite më parë, dhe për këngën “Të dy qajme të ndarë”, me të cilën mori pjesë në “Kënga Magjike”.

“A t’ju kthej pak pas ne kohe sonte ???? Dy nga baladat e mia me te pelqyera, qe ju i vute vulen e dashurise duke i bere himn te dashurive te humbura.
Jam shume e lumtur per keto kujtime te mrekullueshme qe kam krijuar permes muzikes, me ndihmen e nje bashkepunetori te cmuar te atyre viteve. Faleminderit @iamflorimumajesi @albi_nako . Love u all! Çili ???? #dorheqja#sottedyqajmtendar#”, shkruan ajo bashkangjitur videos.

 

Pas