Aktualitet

Cila është deputetja më e re që do t’i bashkohet Kuvendit të Shqipërisë? 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:40 - 26/11/15 |
b.f

Pas vendimit të deputetit Mark Frroku, për të dorëzuar mandatin e tij, në listën emërore të Partisë Demokristiane vjen emri i Arben Frrokut, vëllait të tij, i akuzuar  për vrasjen e kryekomisar Dritan Lamajt.

Arben Frroku tashmë i arratisur duket se do t’ja lërë vendin një femre, e cila vjen e treta në listë dhe quhet Mirela Ferracaku.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas