-Jetë dhe Stil

Çifti më qejfli në botëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 04/09/15 |
root

Kur vendos të bësh pushime, sigurisht që ato ke dëshirë ti ndash edhe me të dashurin e zemrës. Michael Gallagher dhe e dashura e tij simpatike, Alexandra Carson, janë nga ata njerëz që i shijojnë pa fund pushimet e tyre. Çifti amerikan kanë lenë pas punët në Kaliforni dhe duket se kanë shijuar në maksimum këtë verë. Franca, Greqia dhe Kroacia kanë qenë tre vendet që ata kanë vizituar dhe çdo gjë e kanë dokumentuar me atë të fotove, të cilat kanë marrë miliona pëlqime në rrjetet sociale.

Stretched out in paradise: Traveller Alexandra Carson practises yoga whilst exploring the city walls of Dubrovnik in Croatia

Beach life: The couple's sunkissed life on the beach is enough to make anyone want to travel the world 

Paradise: Alexandra explores a waterfall at the stunning Krka National Park in Croatia

Their travels have so far taken them from their US homes to Croatia, France and Greece among other places

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas