InstaBIZ

Capital T, lëshon “Bombën”, prezanton vajzën misterioze të fotografive


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 22/10/18 |
el ida

Për pak e besuam se Capital T ishte në një lidhje mjaft serioze kur publikoi dy foto përkrahë një vajze misterioze mjaft bukuroshe.

Në një helikopter e më pas me duar te mbërthyera, të gjitha vajzave fanse të reperit mund të themi se ju prenë shpresat.

Por, nuk paska asgjë për t’u shqetësuar, sepse tani Capital T na e prezantoi “zyrtarisht” vajzën misterioze.

Reperi publikoi klipin e tij më të ri “Bomba”. Aty pamë se vajza misterioze është thjesht një modele në klip.

Plot me aksion dhe pasion, Capital nuk gabon kurrë me klipet dhe hitet e tij.

Pas