Kronikë

Çantë e dyshimtë në një lokal në Fier, policia në vendngjarje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 06/04/22 |
Opi Nion

Një çantë krahu, e dyshimtë është konstatuar në një lokal në lagjen “15 Tetori” në Fier.

Sipas uniformave blu, rreth orës 14: 00 në Policinë e Fierit është bërë një telefonatë që ka informuar lidhur me çantën e krahut.

Mësohet se çanta e krahut është konstatuar në pjesën e jashtme të lokalit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po bën verifikimet për rastin.

Në orën 14:00, në Polici ka ardhur një telefonatë se në lagjen “15 Tetori”, Fier, në ambientet e jashtme të një lokali Bar-Kafe është konstatuar një çantë krahu.

Policia po kryen procedurën standarte për të bëre verifikimin e rastit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas