-Shëndeti

Çaji forcon kockat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:38 - 05/11/15 |
root

Tre gota çaj në ditë dhe kockat tuaja do të bëhen më të forta. Ky është përfundimi i një studimi, ku thuhet se çaji është armiku numër një osteoporzës. Ata sugjerojnë që të konsumoni sa më shumë çaj të zi, i cili mund të ndihmojë në mosplakjen e kockave tuaja.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas