InstaBIZ

Rita Ora, po vjen në shtëpi…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:54 - 05/11/15 |
root

Ka më pak se 15 minuta që në You Tube është publikuar kënga më e re e Rita Orës, “I’m Coming Home”. Këngëtarja me origjinë kosovare sjell këtë herë një projekt të ritmeve house në bashkëpunim me duon simpatike britanike, Cameron Edwards dhe Joe Lenzie. Djemtë e talentuar kanë formuar grupin “Sigma,” i cili është shumë i njohur në Britani. Vet Rita është shprehur shumë entuziaste për këtë bashkëpunim, por nga ana tjetër ka thënë se këtë këngë ia ka kushtuar familjes së saj, e cila i mungon shumë për shkak të tureve botërore që i duhet të përshkojë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas