InstaBIZ

“Ca Thu” së shpejti në Tv Klan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:09 - 29/10/15 |
root

Emisioni investigativ “Ca Thu” do ta nis sezonin e ri televiziv në Televizionin Klan. Me mbylljen e Ahon Channel, dyshja simpatike e moderatorëve, Sajmir Kodra dhe Gentian Zenelaj, do ti rikthehen ekranit po këtë herë nën logon e Klan. Për Tv Klan kjo është risi, pasi për herë të parë do të transmetohet një emision i këtij formati në këtë tv.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas