InstaBIZ

Bukuria dhemb… të heq edhe 6 brinjë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:15 - 26/11/15 |
root

Pixee Fox është 25 vjeç dhe ka shpenzuar plot 120 mijë dollarë për operacionet plastike. Modelja suedeze ka bërë 15 operacione plastike për të arritur në pamjen që ka sot. Në këtë “vuajtje” të madhe përfshihen edhe 6 brinjë të hequra.. Eh të jesh e bukur dhemb.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas