InstaBIZ

Çfarë i ka ndodhur Mickey Rourke?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 26/11/15 |
root

Ai ka qenë pa diskutim një nga aktorët më të mirë të Hollivudit, por me operacionet e ndryshme plastike pamja e tij e jashtme është tashmë e mjerushme.

Por aktori është fotografuar sot në aeroportin e Los Angeles, i ulur në një karrige me rrota dhe një nga asitentet e tij, është duke e shtyrë.

Aktori 60 vjeçar duket në gjendje të mjerueshme…

78Mickey-Rourke

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas