Aktualitet

“Bubqi po rilind”, Rama publikon pamje nga shtëpitë e rindërtuara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 01/07/21 |
Opi Nion

Procesi i rindërtimit të banesave të shembura nga tërmeti i 26 nëntorit vijon ende.

Këtë të enjte kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social “Facebook” pamje nga shtëpitë e rindërtuara në Bubq.

Krahas videos së publikuar Rama shkruan: “Mirmëngjes dhe me zemrën e Bubqit që po rilind, ju uroj një ditë të mbarë ”./Opinion.al

Pas