InstaBIZ

Blogerja me famë ndërkombëtare i thotë këngëtares shqiptare: Të dua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:39 - 07/10/18 |
el ida

Chiara Ferragni është momentalisht një prej blogereve me më shumë ndikim në botë dhe numëron shumë fansa në rrjetet sociale.

Më 1 shtator ajo dhe këngëtari italian Fedez u betuan për dashuri të përjetshme në një ceremoni intime me miqtë. Dasma përrallore u zhvillua në zemër të pallatit Nicolaci në Noto të Siçilisë. Në ndërtesën e shekullit të 19 të ftuar ishin 160 persona.

Që pas dasmës madhështore Chiara Ferragni është kthyer në qendër të mediave. Çdo lëvizje e saj tanimë kthehet në lajm. Së fundmi ajo është zhvendosur për pak ditë në Los Angeles dhe personi i parë që ka takuar është Dua Lipa me të cilën ka kaluar një mbrëmje shumë të këndshme ku ishin të shoqëruar dhe nga familjarët e këngëtares shqiptare.

Dua ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shfaqet krah Chiarës dhe kjo e fundit i thotë “Të dua shumë”.

 

Pas