Life Style

Blerina Gjylameti nënë për herë të dytë,zbulon emrin e veçantë të të birit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:33 - 28/11/20 |
Opi Nion

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, është bërë nënë për herë të dytë ditën e sotme.

Ka qenë vetë Gjylameti e cila ka publikuar në rrjetet sociale fotografinë e parë me të voglin e saj, teksa ka zbuluar dhe emrin e veçantë të tij.

Një tjetër rreze drite ndriçoi mendjet e ngrohu zemrat tona! Mirë se erdhe Kron”, ka shkruar deputetja e PS-së krahas fotos së postuar.

Kujtojmë se Gjylameti është nënë e një djalit tjetër 10-vjeçar. Teksa në një ditë të veçantë si kjo e sotmja deputetja nuk ka harruar as të uroj shqiptarët për Festën e Flamurit dhe ditën e Pavarësisë.

Lajmi i bukur për deputeten socialiste ka ardhur një vit pas aksidentit tragjik që i mori jetën vëllait të saj, Elton Maçolli.

Pas