Aktualitet

Betohet qeveria e re “Rama 3”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:20 - 18/09/21 |
Opi Nion

Qeveria e re “Rama 3” sapo është betuar në Presidencë nga Presidenti i Republikës Ilir Meta.

Duket se i gjithë kabinti qeveritar ka dalë tashmë nga Presidenca dhe janë duke u drejtuar në këmbë në Kryeministri për të bërë mbledhjen e tyre të parë.

Kryeministri dhe ministrat janë ndalur në semafor dhe kanë pritur sa ai të bëhet jeshil për këmbësorët./Opinion.al

Pas