Aktualitet

Besnik Hasi dhe Anderlehti, binomi i suksesit që nuk njohin kundërshtar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:52 - 29/11/15 |
b.f

Besnik Hasi dhe Anderlehti i tij në Kampionatin Belg të futbollit nuk njohin kundërshtar duke iu afruar gjithmonë e më shumë kryesimit. Pas fitores në mesjavë me Monakon në Europa Ligë. Anderlehti ka fituar edhe në kampionat ndaj Oud­ Hoverle me rezultatin 3-2. Aktualisht Anderleht gjendet në vendin e tretë me 32 pikë, katër pikë më pak se vendi i parë që mbahet nga Gent, por ekipi i drejtuar nga Hasi ka edhe një ndeshje për të luajtur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas