-Jetë dhe Stil

Njihuni me gruan që pëlqen më shumë kukullat se sa meshkujt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 29/11/15 |
b.f

Sabrina Mckenna, 35 vjeç jeton në Tyrone në Irlandën e Veriut. Në vitin 2012 Sabrina përjetoi një traumë pasi lindi një foshnje të vdekur të seksit mashkull.

Që prej asaj eksperience dramatike ajo nuk e gjeti më kurrë forcën për përjetuar humbje tjetër në jetën e saj dhe gjeti strehë tek diçka jo shumë normale.

Sabrina ka blerë dy kukulla reale Lilly dhe Jay që kanë kushtuar rreth 200 paund por që trajton si qenie njerëzore.

Ajo i ndërron atyre bebelinat, i ushqen, i vesh, i merr me vetë për shopping dhe i bën foto çdo ditë. Madje ka arritur deri atje sa të thotë se preferon të rrijë me to në shtëpi, sesa të dalë në takime më meshkuj.

35-­vjeçarja ka menduar gjithçka në detaje, të gjitha i ka blerë për të dyja sekset, si për djalë ashtu dhe për vajzë, duke zgjedhur të gjithë aksesorët, nga rrobat e tyre, karrocat dhe deri tek lodrat e shumta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas