InstaBIZ

Tuna harron zogun, pushime në Bahamas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:13 - 29/11/15 |
b.f

Pas suksesit të padiskutueshëm me Zogun, bashkimit, ndarjes dhe ribashkimit me të dashurin Cozman, Tuna, po mendon për hite te reja. Kënga me Fatman Scoop ishte e fundit e saj por tani këngëtarja xhirimet e klipit të saj të fundit pritet ti bëj në Bahamas, ku thuhet se nuk është për pushime por për punë.

tuna zogu

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas