InstaBIZ

Bes Kallaku feston 30 vjetorin me fëmijët jetim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:15 - 20/11/15 |
root

Aktori Bes Kallaku  ka vendosur ta festojë ditëlindjen e tij të 30-të, në shtëpinë e fëmijëve jetim.  Ai dhe e fejuara e tij Xhensila Myrtezaj, kanë kaluar një ditëlindje ndryshe në shoqërinë e këtyre fëmijëve.

Xhensila përveçse e ka uruar Besin, është shprehur shumë krenare që ka në krah një njeri kaq pozitiv.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas