-Jetë dhe Stil

Merr një xhup dhe ik…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:00 - 20/11/15 |
root

E dini çfarë ka ndodhur sot në Virxhina të Amerikës.  Dikush i ka lenë këto dy xhupa në këto shtylla dhe mbi ta ka lenë gjtihashtu edhe një shënim.

” Nuk i kam harruar këto xhupa, por nëse dikush ka ftohtë mund ti marrë, ti veshë dhe të iki”, shkruhet në pusullë, Ai/ajo që i ka dhuruar këto veshje, mesa duket me ardhjen e dimrit i janë dhimbsur të pastrehët dhe endacakët e rrugës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas