Aktualitet

Real Madrid-Barcelona/ Automatikë dhe blinda. Masat e sigurisë, ja se si do të survejohet “Bernabeu”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:26 - 20/11/15 |
b.f

Do të jenë 1400 forca sigurie plus edhe policinë bashkiake që do të survejojnë ndeshjen Real Madrid-Barcelona, në program për tu luajtur të shtunën. Sekretari i Shtetit për Sigurinë në Spanjë Francisco Martinez tha se: “Ne jemi në alarm anti-terrorist katër (me pesë një rrezik shumë të lartë) dhe do të ketë siguri të gjerë në mënyrë që të garantohet që ndeshja të zhvillohet me normalitet të plotë.”

spanje siguria

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas