Aktualitet

Berisha pritet me fishekzjarre në Korçë, Edmond Spaho shfaqet në takim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:13 - 15/10/21 |
Opi Nion

Ish-Zv.Kryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho është shfaqur sot në Foltoren e ish-Kryeministrit Berisha në qytetin e Korcës. Në këtë datë që përkon edhe me ditëlindjen e tij të 77-të, Berisha është pritur me fishekzjarre në Korcë dhe me praninë e një grupi të lartë mbështetësish.

Ndërkohë sapo ka hyrë në sallë, Berisha ka marr edhe një buqetë me trëndafila blu, ndërsa është kënduar live “Shumë urime për ty”./Opinion.al

 

 

Pas