Etiketë: takimi

Nis takimi Kurti – Vuçiç

Nis takimi Kurti – Vuçiç

Ka nisur takimi mes Kryeministrit Albin Kurti dhe Prsidentit serb Vuçiç në Ohër. Ky takim vjen pas takimeve individuale që secili prej tyre ka patur sot me përfaqësuesit e ndërkombëtarë, ...

Kush e keqinformoi Ramën në Rusi?

Kush e keqinformoi Ramën në Rusi?

Nga Moska, ku ndodhej në cilësinë e kryesimit që Shqipëria ka në OSBE, Kryeministri Rama është ndalur në një moment në raportet diplomatike mes dy vendeve. Sipas Ramës, marrëdhëniet mes ...

Faqe 1 nga 7 1 2 7