Aktualitet

Berisha nxjerr videon: Ja ku e hedhin gazin narkobanditët e narkoshtetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:12 - 09/01/22 |
Opi Nion

Protesta dhe sjellja e palëve gjatë saj vijon të ketë vëmendjen e protagonistëve, ndërsa gjatë ditës së sotme retorika është bërë edhe më e ashpër.

Ish-Kryeministri Berisha, ka publikuar këtë mbrëmje një video në të cilën shihen qytetarë të shumtë, pjesëmarrës në protestës të cilët ndodhen në zonën e Lanës të shtrirë pasi për shkak të gazit lotsjellës nuk janë ndjerë mirë. “Ja ku e hedhin gazin narkobanditet e narkoshtetit”, shkruan Berisha i cili më herët në një dalje për mediat nga oborri i PD, tha se ishte pikërisht gazi lotsjellës arsyeja e mbylljes së protestës së djeshme./Opinion.al

Pas