InstaBIZ

Bella Hadid e afërt me mamanë e “The Weeknd”


               Publikuar në : 21:34 - 14/03/19 |
xhu lia

Duket se lidhja e Bella Hadid dhe ‘The Weeknd’ tashmë po bëhet serioze. Të dy ata shfaqen bashkë në çdo festë familjare dhe duan që e gjithë bota ta marr vesh këtë gjë.

Së fundmi nëna e ‘The Weeknd’ ka festuar ditëlindjen e saj dhe për këtë këngëtari kishte organizuar një festë. Bella, e cila ishte e pranishme në ditëlindje, ka ndarë me të gjithë ndjekësit momente të ndryshme nga festa dhe i ka dedikuar një shkrim shumë emocionues.

“Parajsë…Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli Samra. Do të dua fort përgjithmonë”, – ka shkruar Bella në Instagram.

Kujtojmë se kohë më parë “The Weeknd”  u nda nga Bella për t’u lidhur me këngëtaren Selena Gomez dhe pas ndarjes me të u rikthye me modelen./Xh.K/Opinion.al/

Pas