Aktualitet

Basha: Shqipëria e fundit në Evropë për investimet në kërkim dhe zhvillim!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:05 - 16/03/21 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vijon të rendisë ato që ai i quan “100 dështimet e Edi Ramës”.

Përmes një postimi në mediat sociale, Basha ngre pyetjen se në ç‘vend renditet Shqipëria për investimet në kërkim dhe zhvillim në krahasim me vendet e tjera të Evropës?

Teksa publikon grafikun kreu i opozitës përgjigjet duke thënë se vendi ynë renditet i fundit në Evropë sa i përket kësaj liste./Opinion.al

Pas