-Jetë dhe Stil

Balerina 113 kilogramshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:47 - 28/09/15 |
root

Nuk ka vetëm balerina 40 kg, por ka edhe nga ato që e kalojnë 100 kilogramshin. Një prej tyre është edhe Whitney Thore, e cila dashuron kërcimin dhe aspak dobësimin. Videot e saj në You Tube, kanë marrë më shumë se 8 milion klikime, pasi njerëzit janë shumë kurioz të shohin se si duket në palestër një vajzë  e shëndoshë. “Unë nuk dua të dobësohem, sepse s’më pëlqen fare të jem kockë e lëkurë. Dua vetëm të humbas disa kilogramë, përsa i përket disa problemeve shëndetësore që kam”, ka thënë Tore për Daily Mail.

Reality TV star Whitney Thore, 31, says she wants to lose weight but has 'no desire to be thin again'

A Fat Girl Dancing now has been viewed more than eight million times on Youtube. Miss Thore is pictured during the second season of her reality Show, Fat Girl Dancing, as she tries to lose weight

Ms Thore now has a  boyfriend called Lennie (pictured). She says she is 'in love' and has 'babies on the brain'

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas