Aktualitet

Autobusi përplaset me një makinë në qendër të Tiranës,lëndohen 4 pasagjerë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:03 - 20/04/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në qendër të Tiranës. Policia bën më dije se një mjet autobus është përplasur me një mjet tjetër dhe si pasojë 4 pasagjerë të autobusit kanë mbetur të lënduar. Të lënduarit janë dërguar në spital për kontroll mjekësor, ndërsa autoritetet vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

“Në Qendër, janë përfshirë në një aksident një mjet autobus me një mjet tjetër. Si pasojë e aksidentit janë lënduar lehtë 4 pasagjerë të mjetit autobus të cilët u dërguan në spital, për kontroll mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./Opinion.al

Pas